Agencja kreatywna 360 stopni z doświadczeniem muzyczno-eventowym
 
Live 2 Listen

PLEASE STAND-UP!

 

Już od 4 lat współorganizujemy z firmą Kosmos największy projekt stand-up’owy: “Please stand-up!”. To event pełen wyrafinowanego humoru, spontaniczności, elementów zaskoczenia z dużym ładunkiem dobrych wibracji. Nie wszystko w życiu musi być traktowane serio i o tym właśnie przypomina sobie widz, nabierając tak potrzebnego dystansu do otaczającego nas świata. W tym roku odwiedzimy aż 13 miast i największe obiekty rozrywkowe, przewidując łącznie ok. 100 000 widzów.

Rozbawią nas najwięksi stand-uperzy w Polsce: 

Łukasz Lotek Lodkowski / Piotr Zola Szulowski / Błażej Krajewski / Michał Leja / Darek Gadowski / Tomek Kołecki

A FALCON1 doda Panom animuszu odpowiednim tłem muzycznym.

KONCERT MACHINE GUN KELLY

 

MGK, czyli Colson Baker– pierwszy biały raper, który w nowojorskim Apollo Theater wygrał Amateur Night, artysta wielkiego formatu muzyki hip-hopowej, mającej więcej zwolenników, niż nadążymy zliczyć na bieżąco. Pseudonim pochodzi oczywiście od szybkości reakcji i prędkości rapowania, nadany przez jego fanów. To jego gościliśmy w Polsce w ramach Road Trippin Tour w 2015 roku. Kaliber (nomen omen w tym przypadku) wydarzenia wprost proporcjonalny do kalibru naszej gwiazdy: 4500 współpracujących fanów w warszawskiej Hali Koło. Wielki sukces wydarzenia świętowaliśmy razem ze współorganizatorem – BIG idea. Galeria zdjęć z tego niezapomnianego koncertu tętni życiem i prawdziwym uznaniem fanów dla swojego idola.

Przenieś się tam z nami:

https://www.facebook.com/BartekMPhotographer/photos/a.922484254454742/922484311121403

TRASA KONCERTOWA MIUOSH X FDG. ORKIESTRA- POWROTY TOUR 2020

 

Premiera nowej płyty “Powroty” to aż 16 koncertów w 16 miastach z wielkim finałem w Strefie Kultury w Katowicach. Miłosz Borycki, wszechstronny artysta przełamujący bariery w schematach polskiej sceny muzycznej, pojawił się na scenie po raz pierwszy w 2001 roku i niedługo później rozpoczął swoją przygodę z muzyką od strony kuchni, jako współwłaściciel studia nagrań. Nagrał 12 albumów i wielokrotnie współpracował z innymi znanymi raperami w Polsce. Prawdziwy przedsiębiorca, który potrafi rozciągać dobę i który zapracował na wiele złotych i platynowych płyt. Nie mogliśmy przejść obojętnie obok takiego dorobku. Widowiskowy koncert artysty z NOSPR przed 40-tysięczną publiką dał nam jasną odpowiedź na pytanie, kto będzie kolejną postacią wizytówkową w portfolio pracujących z nami gwiazd. 2020 rok zaowocował trasą koncertową nowego albumu “Powroty”.

Obejrzyj KLIP do singla promującego album i trasę koncertową.

BRUNO SCHULZ- projekt edukacyjny

 

Projekt unikatowy, prezentujący szerokie spektrum naszych kompetencji. Część programu “Kultura w sieci” sfinansowana przez Narodowe Centrum Kultury. Zrealizowany wraz z Fundacją UW Wydziału Zarządzania, dla której przygotowaliśmy stronę internetową, mającą na celu edukację na temat życia artysty, jego biografię, wystawę online, darmowe audiobooki oraz szereg działań reklamowo-promocyjnych dla całej akcji (m.in. social media i portale internetowe). Oto efekty:

Bruno Schulz – Wybitny polski pisarz, malarz i krytyk literacki To jeden z przykładów naszych niestandardowych realizacji- jesteśmy otwarci na Wasze pomysły, możemy i lubimy tworzyć kompleksowe projekty od zera, bazując jedynie na pomyśle, słowie kluczu tudzież luźnej idei, którą z chęcią rozbudujemy do rangi złożonego konceptu i realizacji dla Partnera.

 

©2023 Live2Listen | Regulamin